Movies
Ratings
161
2001: A Space OdysseyRated ★ 2.5
VolcanoRated ★ 5.0
From Dusk Till DawnRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 3.5
OblivionRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 2.5
Non-StopRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
Coin Locker GirlRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 3.5
The InternRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 2.0