Titles you rated
SkyfallRated ★ 4.0
The Fast and the Furious 3Rated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
Total RecallRated ★ 2.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 4.0
Closer to HeavenRated ★ 3.0
Shrek the ThirdRated ★ 3.0
Death Note: The Last NameRated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 5.0
The ChorusRated ★ 5.0
What Happens in VegasRated ★ 4.0- BlackRated ★ 5.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 3.0- The ScamRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0