Movies
Ratings
640
8 MileRated ★ 4.0
The BanquetRated ★ 4.5
TimecrimesRated ★ 5.0
EnchantedRated ★ 4.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.5
The Best OfferRated ★ 5.0
Grown UpsRated ★ 4.5
TurboRated ★ 5.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 4.0
The Forbidden KingdomRated ★ 3.5
PredatorsRated ★ 4.0
Man of VendettaRated ★ 4.0
Swordsman III: The East Is RedRated ★ 3.5
My Scary GirlRated ★ 4.0
Lovers' ConcertoRated ★ 4.5
AbductionRated ★ 3.0
The Book of EliRated ★ 4.5
The GrandmasterRated ★ 3.5
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 3.5