Titles you rated
Hur JunRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.5- Silhwageukjang Joewa BeolRated ★ 3.0
Legend of the PatriotsRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Blue TowerRated ★ 5.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0