Movies
Ratings
802
The Mitchells vs. the MachinesRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.5
Venom: The Last DanceRated ★ 1.5
Complete UnknownRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 2.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
A Quiet Place: Day OneRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 4.0
A Man Called OttoRated ★ 4.5
FallRated ★ 3.0
The Night OwlRated ★ 2.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.5
Deliver Us From EvilRated ★ 2.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
Confidential AssignmentRated ★ 2.5
BrokerRated ★ 3.0
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 2.0
NopeRated ★ 3.5