Titles you rated
TriggerRated ★ 1.5
UntamedRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Tastefully YoursRated ★ 2.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Night Agent Season 1Rated ★ 3.5
The BequeathedRated ★ 2.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
The SerpentRated ★ 4.0
Behind Her EyesRated ★ 3.5
Emily in ParisRated ★ 3.0
UnorthodoxRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
KingdomRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Camping ClubRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 3.0
The WitcherRated ★ 3.0