Movies
Ratings
204
Decision to LeaveRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
DriveRated ★ 3.0
The Iron GiantRated ★ 4.5
ChefRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
SpectreRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 5.0
ElysiumRated ★ 2.0
The MartianRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.5
Ex MachinaRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 3.5
OnceRated ★ 3.5