Titles you rated
Welcome Back, Mr. McDonaldRated ★ 3.5
Heart of StoneRated ★ 2.0
Jack ReacherRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.0
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 3.0
Black AdamRated ★ 3.0
Minions: The Rise of GruRated ★ 3.0
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 1.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 2.5
Shazam! Fury of the GodsRated ★ 1.5
Sonic the Hedgehog 2Rated ★ 2.0
Sing 2Rated ★ 2.5
SlumberlandRated ★ 2.5
Bullet TrainRated ★ 2.5
Words Bubbling Up Like CiderRated ★ 3.0
Lupin the Third vs. Cat's EyeRated ★ 2.5
City Hunter: Shinjuku Private EyesRated ★ 2.5
City Hunter: Bay City WarsRated ★ 2.5
City Hunter: .357 MagnumRated ★ 2.5