Titles you rated
- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
BITCH X RICH 2Rated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0- Sorry Not SorryRated ★ 5.0
The WhirlwindRated ★ 2.5
The 8 ShowRated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
Mr. QueenRated ★ 2.5
Taxi DriverRated ★ 2.5
One Dollar LawyerRated ★ 2.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Doctor ChaRated ★ 2.5
Doona!Rated ★ 3.5