Titles you rated
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 3.5
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 4.5
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.0
The MatrixRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
Hotel RwandaRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
Ex MachinaRated ★ 3.5
Love ActuallyRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 4.0
SplitRated ★ 3.5
Pride & PrejudiceRated ★ 4.5
45 YearsRated ★ 4.0
The OthersRated ★ 4.5
EquilibriumRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
HancockRated ★ 3.0