Movies
Ratings
10
The IncrediblesRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
My Little BrideRated ★ 4.0
Love & Other DrugsRated ★ 3.0
August RushRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 5.0
The A-TeamRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0