Movies
Ratings
748
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 2.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.5
Despicable MeRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 3.5
NightcrawlerRated ★ 4.0- BlackRated ★ 5.0
American SniperRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 3.5
Blade Runner 2049Rated ★ 3.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.0
First BloodRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
My Annoying BrotherRated ★ 2.0