Titles you rated
SpectreRated ★ 5.0
Casino RoyaleRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Crows ZeroRated ★ 2.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.0
QuickRated ★ 2.0
HauntersRated ★ 3.0- The ScamRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
CarsRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 5.0