Series
Ratings
43
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0
ChernobylRated ★ 4.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 4.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 3.5
HotelierRated ★ 5.0
SandglassRated ★ 5.0
KAIST Season 1Rated ★ 4.5- The Final MatchRated ★ 4.5
Love Story in HarvardRated ★ 4.0
All About EveRated ★ 4.0- IslandRated ★ 4.0
- Star in My HeartRated ★ 4.0
Ordinary LoveRated ★ 4.5