Titles you rated
MinariRated ★ 3.0
Dark PhoenixRated ★ 1.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 1.0
Man of MenRated ★ 0.5
Kill BoksoonRated ★ 2.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.0
Hot BloodedRated ★ 2.5
The Yellow Sea Director's CutRated ★ 3.5
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 1.5
Thor: RagnarokRated ★ 2.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 2.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 1.5
Deadpool 2Rated ★ 2.5
The BatmanRated ★ 3.5- Inside Men: The OriginalRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 1.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 1.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.0
Deliver Us From EvilRated ★ 1.0