Movies
Ratings
95
Captain PhillipsRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 2.5
GravityRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 2.5
MasqueradeRated ★ 2.5
Don JonRated ★ 3.0
Django UnchainedRated ★ 2.5
Friends with BenefitsRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 3.0
District 13: UltimatumRated ★ 4.0
Pride and GloryRated ★ 4.0
Just Go with ItRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
SnatchRated ★ 5.0
TroyRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0