Titles you rated
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5
Justice LeagueRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.5
AquamanRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 2.0
Napping PrincessRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.0
Baby DriverRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 3.0
Wonder WomanRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 3.5
DerangedRated ★ 0.5