Movies
Ratings
328
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 3.5
Lovers' ConcertoRated ★ 5.0
Miracle on 1st StreetRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 3.0
AlienRated ★ 4.0
Suspect XRated ★ 3.0
Step Up RevolutionRated ★ 4.5
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 5.0
SpeedRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 3.0
GhostRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 4.0
My Boss, My HeroRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
Ocean's ThirteenRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 4.0