Movies
Ratings
428
Doctor StrangeRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.5
PaddingtonRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.0
CocoRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
The Social DilemmaRated ★ 3.5
TenetRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.5
MRated ★ 0.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
SullyRated ★ 4.0
Star Wars: The Last JediRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 4.0
Ocean's EightRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 4.0