Series
Ratings
362- King and QueenRated ★ 3.5
- Last WarRated ★ 2.5
- Terms of EndearmentRated ★ 3.5
- Mr. QRated ★ 3.5
- PilotRated ★ 3.0
- CinderellaRated ★ 3.0
- YamangRated ★ 3.0
Tears of the DragonRated ★ 4.0
Byul Soon Geom Season 1Rated ★ 3.5
Voice season1Rated ★ 3.0
The Good DetectiveRated ★ 4.0
The Good Detective Season 2Rated ★ 3.5
Shadow Detective Season 1Rated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
The King: Eternal MonarchRated ★ 2.0
Strangers From HellRated ★ 3.0
The World of the MarriedRated ★ 3.5