Titles you rated
The SubstanceRated ★ 5.0
Concrete UtopiaRated ★ 1.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.5
SoulRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Hell's GardenRated ★ 3.0
Castle in the SkyRated ★ 5.0
Black AdamRated ★ 1.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.5
The Gray ManRated ★ 4.0
Day ShiftRated ★ 3.5
The Sea BeastRated ★ 4.0