Movies
Ratings
528
ParasiteRated ★ 4.5
A Simple FavorRated ★ 4.0
Moulin Rouge!Rated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 4.5
The HelpRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 4.0
What Happened to MondayRated ★ 3.5
American History XRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.5
MustangRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 4.0
Loving VincentRated ★ 4.0
Only Lovers Left AliveRated ★ 3.5
I Am LoveRated ★ 3.5
Take This WaltzRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
PredestinationRated ★ 3.0