Titles you rated
Killing EveRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.0
MistyRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 4.0
Woman of DignityRated ★ 4.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.5- Where Is My Friend's HomeRated ★ 3.5