Titles you rated
The Bridges of Madison CountyRated ★ 5.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 4.5
CloserRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.5
ObsessedRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
Minority ReportRated ★ 4.5
ShameRated ★ 3.5
Attila MarcelRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
CocoRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
MinionsRated ★ 4.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 3.0
Deadpool 2Rated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0