Titles you rated
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 1.0
Battle of the WarriorsRated ★ 4.0
Another Public EnemyRated ★ 5.0
Inglourious BasterdsRated ★ 3.0
Mr. SocratesRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 2.0- Fighter In The WindRated ★ 4.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.0
The Polar ExpressRated ★ 5.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 4.0
Death Note: The Last NameRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
Kamikaze GirlsRated ★ 5.0
MegamindRated ★ 4.0
Heavenly ForestRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0