Movies
Ratings
168
ArahanRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 4.5
Love FictionRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.5
Man of SteelRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.5
The PiratesRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 4.5
My Love, My BrideRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
The Accidental DetectiveRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 5.0