Titles you rated
CocoRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
Eye in the SkyRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
MidwayRated ★ 3.0
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 2.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
LoganRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
X-MenRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.0