Titles you rated
FamilyhoodRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 3.0
FrankRated ★ 3.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.5
Flying ColorsRated ★ 3.5
UnfriendedRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 4.5
The Danish GirlRated ★ 4.0
HornsRated ★ 2.0
Right Now, Wrong ThenRated ★ 3.5
The Blind SideRated ★ 3.0
The Boy and the BeastRated ★ 2.5
American SniperRated ★ 3.0
American HustleRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.5
MoanaRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
Farewell, My QueenRated ★ 3.0