Movies
Ratings
60
The MistRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
TunnelRated ★ 4.0
PandoraRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 5.0
The Big ShortRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
The PiratesRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Maundy ThursdayRated ★ 5.0