Series
Ratings
121
StrangerRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.0
Racket BoysRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
The Great Escape 2Rated ★ 4.0
The Great Escape Season 1Rated ★ 4.0
Steel Troops Season 1Rated ★ 3.0
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
Street Woman FighterRated ★ 4.0
Next in Fashion Season 1Rated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Sing AgainRated ★ 4.0
High School Mystery ClubRated ★ 3.5
マラソンRated ★ 5.0
Black PeanRated ★ 2.5- 우리들의 용기 미만도시 SPRated ★ 0.5
- 오늘은 안녕Rated ★ 5.0
The Most Difficult Love in the WorldRated ★ 3.5
ERASEDRated ★ 4.0
Saga of Tanya the EvilRated ★ 3.0