Titles you rated
American HoneyRated ★ 4.5
Welcome to PlayhouseRated ★ 5.0
The Running ActressRated ★ 5.0
Two MoonsRated ★ 1.0
Justice HighRated ★ 1.0
Trivial MattersRated ★ 4.0- 미안해하지 않았으면 좋겠어Rated ★ 0.5
- 쎈놈들의 반란Rated ★ 0.5
The Techniques of FightingRated ★ 0.5
Lucky MonsterRated ★ 3.5
BreathlessRated ★ 5.0
A Place in the SunRated ★ 3.0
The PartyRated ★ 3.0
OrphanRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 5.0
ShineRated ★ 5.0- 틈Rated ★ 0.5
MissingRated ★ 1.0
TwentyRated ★ 1.0
Bagdad CafeRated ★ 4.5