Titles you rated
The SubstanceRated ★ 5.0
BargainRated ★ 5.0
ValkyrieRated ★ 5.0
Shadows in the PalaceRated ★ 4.0
Magic Mike XXLRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
Groundhog DayRated ★ 5.0
I Can SpeakRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
MinariRated ★ 4.0
The MercilessRated ★ 4.0
Quantum of SolaceRated ★ 3.0
BombshellRated ★ 3.0
I, TonyaRated ★ 3.5
Pan's LabyrinthRated ★ 5.0
Casino RoyaleRated ★ 3.0
Ocean's ThirteenRated ★ 4.5
Ocean's TwelveRated ★ 3.5
Ocean's ElevenRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5