Titles you rated
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
A Frozen FlowerRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
UnknownRated ★ 3.5
Don't BreatheRated ★ 3.5
The MimicRated ★ 1.5
AquamanRated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 4.0
HowlingRated ★ 1.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
The Fate of the FuriousRated ★ 4.0
American BeautyRated ★ 4.0
Love, RosieRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 4.0
The MercilessRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5