Titles you rated
The InvitationRated ★ 2.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
The Guardians of the Galaxy Holiday SpecialRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Crimson PeakRated ★ 3.0
Force MajeureRated ★ 4.0
Death Becomes HerRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
District 9Rated ★ 5.0
12 Angry MenRated ★ 4.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
It FollowsRated ★ 3.0
PaulRated ★ 3.5
Rosemary's BabyRated ★ 3.5
Corpse BrideRated ★ 3.5
Adaptation.Rated ★ 4.5
Day & NightRated ★ 3.5
Toc TocRated ★ 4.0
Isle of DogsRated ★ 3.5