Titles you rated
Pearl HarborRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
The TransporterRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Cowboy Bebop: The MovieRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Samurai X: Trust & Betrayal (Rurouni Kenshin)Rated ★ 5.0
Wild CardRated ★ 4.0- Vampire Cop RickyRated ★ 1.0
BreathlessRated ★ 4.0
Ghost in the ShellRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
ShooterRated ★ 5.0
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
My Wife Is a GangsterRated ★ 4.0
Kick the MoonRated ★ 4.0
The Last SamuraiRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0