Titles you rated
HawkeyeRated ★ 4.0
Moon KnightRated ★ 4.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Loki Season 1Rated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
WestworldRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 4.5