Series
Ratings
214
Stranger ThingsRated ★ 3.5
GiantRated ★ 4.0- SoulmateRated ★ 4.5
Cougar TownRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Dream High 2Rated ★ 0.5
Dream HighRated ★ 3.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 2.0
LimitlessRated ★ 2.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
Gilmore GirlsRated ★ 3.0
Gilmore GirlsRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Gilmore GirlsRated ★ 4.0
Royal PainsRated ★ 3.5
Royal PainsRated ★ 3.0
Royal PainsRated ★ 4.0
Sweet 18Rated ★ 2.5- Louie Season 1Rated ★ 4.0