Titles you rated
Good NewsRated ★ 3.5
A House of DynamiteRated ★ 4.0
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 0.5
ConclaveRated ★ 3.5
NyadRated ★ 4.5- One WinRated ★ 2.5
HarbinRated ★ 2.0
The MatchRated ★ 3.0
The GorgeRated ★ 3.0
Bogota: City of the LostRated ★ 2.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
Perfect DaysRated ★ 4.5
Land of BadRated ★ 4.5
TenetRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 3.5
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 1.5- SABAKANRated ★ 3.0
The BeekeeperRated ★ 1.5
Danger Close: The Battle of Long TanRated ★ 3.5