Titles you rated
AemaRated ★ 1.5
TriggerRated ★ 2.0
Love ScoutRated ★ 2.5
The Day of the JackalRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 2.5
Gangnam B-SideRated ★ 1.5
Mercy for NoneRated ★ 3.5
Resident PlaybookRated ★ 1.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Earth Marble World TourRated ★ 4.5- Earth Marble World Tour Season 2Rated ★ 4.5
Zero DayRated ★ 3.5
Melo MovieRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Crash Course in RomanceRated ★ 3.0
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 3.0
ShōgunRated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
The TrunkRated ★ 2.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5