Titles you rated
- The UglyRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Officer Black BeltRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
UpgradeRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 5.0
A Dog Named PalmaRated ★ 3.5
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 3.0
Ennio: The MaestroRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.5
Cinema ParadisoRated ★ 5.0