Titles you rated
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
LockoutRated ★ 3.0
FuryRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
TranscendenceRated ★ 3.5
101 DalmatiansRated ★ 3.5
Wild CardRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5
MaleficentRated ★ 4.0
We Bought a ZooRated ★ 3.5
LucyRated ★ 4.5
The Divine MoveRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 3.0
Portrait of a BeautyRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
SkyfallRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 3.0