Titles you rated
The WhirlwindRated ★ 1.5
Heart Signal Season 4Rated ★ 1.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Produce 101Rated ★ 5.0
Heart Signal Season 3Rated ★ 1.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 5.0- EXchange Season 3Rated ★ 4.0
EXchange Season 2Rated ★ 5.0
The Genius: Black GarnetRated ★ 5.0
The Genius: Rule BreakerRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
The Genius: Rules of the GameRated ★ 5.0
EXchange Season 1Rated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 3.5
High KickRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
The PenthouseRated ★ 5.0