Titles you rated
OrphanRated ★ 3.0
The GodfatherRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 3.0
The PianistRated ★ 4.0
Phone BoothRated ★ 4.0
Swing GirlsRated ★ 3.0
BraveheartRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 3.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
Stranger Than FictionRated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 5.0
...ingRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 5.0