Movies
Ratings
70
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 4.0
Blue StreakRated ★ 3.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 2.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 2.0
The Front LineRated ★ 4.0
SaltRated ★ 2.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Hear MeRated ★ 3.0
Easy ARated ★ 3.0- Take OffRated ★ 5.0
The Way HomeRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 2.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0