Titles you rated
TRON: LegacyRated ★ 2.0
The Devil's GameRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 3.0
WatchmenRated ★ 2.0
I Saw the DevilRated ★ 3.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 5.0
Midnight FMRated ★ 4.0- Fighter In The WindRated ★ 4.0
ApocalyptoRated ★ 4.0
Clash of the TitansRated ★ 3.0
BedevilledRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 4.0
The ProtectorRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 4.0
Paradise MurderedRated ★ 3.0
HitmanRated ★ 3.0
HauntersRated ★ 2.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.0
Forever the MomentRated ★ 3.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 2.0