Movies
Ratings
502
The RookieRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
The SpiesRated ★ 3.0
A Company ManRated ★ 3.0
Warm BodiesRated ★ 4.0
Fists of LegendRated ★ 3.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 3.0
Tabloid TruthRated ★ 3.5
Non-StopRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 3.5
The Divine MoveRated ★ 3.5
LucyRated ★ 4.0
Slow VideoRated ★ 2.0
Gone GirlRated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.5
Furious 7Rated ★ 4.5
The Classified FileRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 3.5