Titles you rated
Voice of SilenceRated ★ 4.0
VenomRated ★ 4.0
The PrisonRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 4.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.0
TenetRated ★ 4.5
1917Rated ★ 4.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Night of the Living DeadRated ★ 4.5
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 3.5
Hostage: Missing CelebrityRated ★ 3.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
The Man from EarthRated ★ 4.5
IdentityRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.5
MasterRated ★ 4.0
QuickRated ★ 3.5
Spider-Man 3Rated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0