Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
UprisingRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Godzilla x Kong: The New EmpireRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
The Fall GuyRated ★ 3.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.5
Beau Is AfraidRated ★ 2.5
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 4.0
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 3.0
The FlashRated ★ 4.0
Godzilla Minus OneRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0