Movies
Ratings
490
JokerRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 2.5
The Green KnightRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The FabelmansRated ★ 4.0
SingRated ★ 3.5
VenomRated ★ 2.5
Schindler's ListRated ★ 4.5
The House of UsRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
After YangRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5
ShopliftersRated ★ 4.5