Series
Ratings
94
The Prince of TennisRated ★ 4.0
IRISRated ★ 1.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 2.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Witch HuntRated ★ 3.0
Couple or TroubleRated ★ 2.5
Abnormal SummitRated ★ 3.0
MirandaRated ★ 2.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 2.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 1.5
SKY CastleRated ★ 4.0
MisfitsRated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 5Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 4.5
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0
Gokusen Season 2Rated ★ 3.5- Hotaru no HikariRated ★ 2.5
Good-bye, Mr. BlackRated ★ 0.5
DoctorsRated ★ 5.0